Grzegorz
0 komentarzy

Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca?

Aby można było mówić o legalnym powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, musi być spełniony szereg warunków (wynikających z przepisów ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r...

Czytaj więcej
0 komentarzy

Jak zatrudnić pracownika z…

Liczba Ukraińców pracujących w Polsce stale rośnie. Są potrzebni polskiej gospodarce i cenieni m.in. za pracowitość. Z ich zatrudnieniem wiąże się kilka dodatkowych obowiązków.  ..

Czytaj więcej
0 komentarzy

Jak zatrudnić cudzoziemca do…

Zatrudnienie cudzoziemca z państw trzecich będzie wymagało pozwolenia. Wniosek w tej sprawie pracodawca złoży do powiatowego urzędu pracy i zapłaci 30 zł. Tak zakłada nowelizacja..

Czytaj więcej
0 komentarzy

Nowa strona pracownicy.info

Wystartowała nasza strona wizerunkowa www.pracownicy.info. Służy ona temu, by łatwo, szybko i skutecznie łączyć polskich pracodawców z Kandydatami na pracowników z Ukrainy. Od początku cieszy..

Czytaj więcej
0 komentarzy

Pracownicy.info na sympozjum na…

Zarząd firmy pracownicy.info uczestniczył 24 listopada w sympozjum „Legalna migracja szansą i wyzwaniem dla polskiego rynku pracy”. Spotkanie, zorganizowane w Radomsku, m. in. przez Polsko-Ukraińską..

Czytaj więcej
0 komentarzy

Poszukujemy partnerów do współpracy

Poszukujemy partnerów z Ukrainy i Białorusi do współpracy. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się o możliwość uzyskania afiliacji na terenie Ukrainy lub Białorusi. Gwarantujemy..

Czytaj więcej
0 komentarzy

Polski rynek pracy przed…

Jak podaje Forbes: "Najniższy od ćwierćwiecza wskaźnik bezrobocia i jedna z najwyższych perspektyw wzrostu zatrudnienia w Europie skrzywiają prawdziwy obraz polskiego rynku pracy. Jeżeli jego..

Czytaj więcej
0 komentarzy

Jak złe przepisy wpędzają…

Szybko rośnie liczba cudzoziemców podejmujących zatrudnienie w Polsce. Ale na pracodawców, dla których pracują, prawo zastawia pułapki.   Czytaj artykuł: .

Czytaj więcej
0 komentarzy

Ukraińcy mają coraz większe…

Ukraińscy pracownicy mieli być naszym kołem ratunkowym i odpowiedzią na brak rąk do pracy. Wiele wskazuje jednak na to, że ci, którzy marzyli o "taniej..

Czytaj więcej
0 komentarzy

Zapraszamy do naszego biura…

Nasz adres: Centrum Rekrutacji Aleje Jerozolimskie 144, 1 piętro 02-305 Warszawa (Dworzec Zachodni - autobusowy)

Czytaj więcej