Zbrojarz / Арматурщик

  • Opublikowano: 24.11.2021
Opis stanowiska
Zbrojarz Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (60 km do Katowice) Wynagrodzenie: stawka godzinowa 17-22PlN netto Godziny pracy: Pn-pt 07.0018.00, Sb 07.00-15.00 Specyfika pracy: Cięcie, gięcie i wiązanie zbrojenia. Wymagania:
  • doświadczenie obowiązkowe
Umowa:
  • o pracy
Zamieszkanie:
  • zakwaterowanie pracownika po stronie pracodawcy - hostel, mieszkania, pokoje 3-4 osobowe, kuchnia, łazienka, pralka, internet.
Dodatkowe zalety pracy:
  • ubranie robocze

Арматурщик Mісце праці: Kędzierzyn-Koźle (60 km до Катовіце) Винагородження: ставка погодинна 17-22PLN нетто Години роботи: Пн-пн 07.00-18.00, Сб 07.00-15.00 Специфика праці: Різка, згинання, в'язка арматури. Вимагання:
  • досвід роботи
Контракт:
  • умова о праці
Житло:
  • надається безкоштовно, хостел з кімнатами на 3-4 особи, кухня, ванна кімната, пральна машина, інтернет.
Додаткові переваги праці:
  • спец.одяг

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}24.11.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.