Zbieracz grzybów / Збір грибів

  • Opublikowano: 17.11.2021
Opis stanowiska
Zbieracz grzybów Miejsce pracy: Radzyn Podlaskie Wynagrodzenie: przes pierwszy tydzień stawka 15 PLN netto/godz. Po tygodniu praca na akord od 0,2 PLN do 0,75PLN za kg w zależności od wielkości zebranego grzyba Zmiany: 8.00-18.00. Możliwe nadgodziny 2-4 Specyfika pracy: Zbieranie grzybów, kontrola jakości, sortowanie grzybów. Wymagania:
  • wiek do 60 lat
  • kobiety, mężczyźni, małżeństwa
  • osoby sprawne manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracach akordowych
Obowiązki:
  • zbieranie pieczarek
  • sortowanie
  • sprzątanie
Umowa:
  • zlecenia
  Збір грибів Mісце праці: Radzyn Podlaskie (біля Варшави) Оплата: перший тиждень ставка15 PLN netto/година. Після першого тижня робота здільна від 0,2 PLN do 0,75PLN za кг в задежності від розміру грибів Режим роботи: 8.00-18.00. Можливі додаткові години 2-4 Специфіка роботи: Збір грибів, контроль якості, сортування. Обов'язки:
  • вік до 60 років
  • жінки, чоловіки, сімейні пари
  • люди з хорошими мануальними здатностями
  • досвід в праці здільній буде додатковою перевагою
Обов'язки:
  • збір грибів
  • сортування
  • підтримка чистоти
Договір:
  • злеценія

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Branża{:}{:uk}Промисловість{:}{:ru}Промышленность{:}{:pl}Rolnictwo i Ogrodnictwo{:}{:uk}Сільське господарство і садівництво{:}{:ru}Сельское хозяйство и садоводство{:}
  • {:pl}Wynagrodzenie{:}{:uk}Винагорода{:}{:ru}Вознаграждение{:}15
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}17.11.2021
  • {:pl}Płeć{:}{:uk}Пол{:}{:ru}Пол{:}{:pl}Dowolna{:}{:uk}Будь-які{:}{:ru}Любые{:}
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.