Szwaczka maszynowa / Швачка машинна

  • Opublikowano: 22.11.2021
Opis stanowiska
Szwaczka Miejsce pracy: Janki (Raszyn) Wynagrodzenie: stawka godzinowa 18 PLN netto Godziny pracy: 5 dni robocze w tygodniu, 8 godz/dziennie, 176 godzin Specyfika pracy: szycie odziy lekkiej Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku szwaczka maszynowa, znajomość pracy na przemysłowych maszynach szwalnicznych, umijętność prasowania odzieży. Język polski na poziomie komunikatywnym
Umowa:
  • zlecenia
Zamieszkanie:
  • nie

Швачка Місце праці: Янкі Janki (Raszyn) Заробітна плата: ставка за годину 18 PLN нетто Години праці: 5 днів робочих в тиждень, 8 годин/день, 176 годин Специфика праці: пошив легкого одягу Вимоги:
  • кількарочний досвід на посаді швачки машиної, знайомость праці на промислових швачних машинах, досвід в прасуванні одягу.
Договір:
  • злеценія
Житло:
  • ні

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Branża{:}{:uk}Промисловість{:}{:ru}Промышленность{:}{:pl}Produkcja{:}{:uk}Виробництво{:}{:ru}Производство{:}
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}22.11.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.