Murarz, zbojarz, cieśla /Каменщики (муляри), столяри

  • Opublikowano: 19.11.2021
Opis stanowiska
Murarz, zbojarz, cieśla Miejsce pracy: Krynica Zdrój Wynagrodzenie: stawka godzinowa 26 PlN netto albo 27 PLN/m.kw Godziny pracy: 220 g/m Specyfika pracy: Proste ściany od słupka do słupka, wysokość 4,2 metra, ok. 5.000 metrów z dużych bloków gazobetonowych. Wymagania:
  • doświadczenie obowiązkowe
Umowa:
  • zlecenia
Zamieszkanie:
  • zakwaterowanie pracownika po stronie pracodawcy
Dodatkowe zalety pracy:
  • język polski nie jest wymagany
  • ubranie robocze

Каменщики (муляри), столяри Mісце праці: Krynica Zdrój (недалеко Закопане) Заробітна плата: ставка погодинна 26 PlN нетто або 27 PLN/м.кв Години праці: 220 годин/міс Специфика праці: Прямі стіни від колони до колони, висота 4,2 м, около 5.000 метрув з великих блоків газобетонних. Вимагання:
  • Досвід обов'язковий
Договір:
  • злеценія
Житло:
  • надається
Додаткові переваги вакансії:
  • не потрібно знання польської мови
  • робочий одяг видається

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Branża{:}{:uk}Промисловість{:}{:ru}Промышленность{:}{:pl}Budownictwo{:}{:uk}Будівництво{:}{:ru}Строительство{:}
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}19.11.2021
  • {:pl}Płeć{:}{:uk}Пол{:}{:ru}Пол{:}{:pl}Mężczyzna{:}{:uk}людина{:}{:ru}мужчина{:}
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.