Kierowca C+E / драйвер C + E

  • Opublikowano: 28.06.2021
Opis stanowiska
Kierowca C+E

Kraje przeznaczenia: Niemcy Belgia
Stawka: 300 zł netto na dzień
Harmonogram pracy: okres kadencji 3-4 tygodnie
Specyfika pracy: zabezpieczanie ładunku po załadunku, prowadzenie zestawu DMC 40 ton, rozbezpieczanie ładunku przed rozładunkiem

Wymagania:
prawo jazdy kategoria C + E z kodem 95
mile widziana karta kierowcy

Płatność możliwa po terminie lub raz w miesiącu
Zaliczka jest możliwa.
Oficjalne zatrudnienie. Warunki zatrudnienia
Zakwaterowanie w bazie jest bezpłatne.

драйвер C + E

Країни призначення: Німеччина Бельгія
Тариф: 300 злотих нетто на день
Графік роботи: термін повноважень 3-4 тижні
Специфіка роботи: закріплення вантажу після навантаження, перевезення 40-тонного набору GVM, розвантаження вантажу

Вимоги:
водійські права категорії C + E із кодом 95
карта водія вітається
Оплата можлива після встановленого терміну або раз на місяць
Можливий передоплата.
Офіційне працевлаштування. Умови працевлаштування
Проживання в базі безкоштовне.

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}25.06.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.