Kelner/ka /Офіціант/ка

  • Opublikowano: 15.11.2021
Opis stanowiska
Kelner/ka Miejsce pracy: Międzyzdroje Wynagrodzenie: stawka godzinowa 18 PlN netto w okresie próbnym (2 tyg.), 20 PLN netto po okresie próbnym+ udział w napiwkach Wynagrodzenie wypłacane 10 dnia następującego po miesiąc którego dotyczy. Zaliczki do 50% wypracowanego wynagrodzenia, po przepracowaniu min.1 tygodnia Zmiany: 8.00 - 17.00, 11.00 - 20.00, pn. - nd. Specyfika pracy: praca kelnera/kelnerki, precyzyjna obsługa gości Wymagania:
  • wiek do 38 lat
  • dobra znajomość języka polskiego
  • miła aparycja
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
Obowiązki:
  • bezpośrednia rozmowa z klientami,
  • przyjmowanie zamówień od klientów
  • obsługa systemu Gastro na tablecie,
  • wydawanie zamówień
  • utrzymywanie porządku i czystości na terenie i ogrodka konsumpcyjnego.
Ubrania robocze:
  • tak - zapaski kelnerskie
Umowa:
  • zlecenia
  Zamieszkanie:
  • w pokoju 2 osobowym, odpłatność za zakwaterowanie 15 PLN/1 osoba/1dzień
  • pokój z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni (także zmywarka) i łazienki (także pralka)
  • dostęp do Internetu
  • możliwość odbycia kwarantanny
Dodatkowe zalety pracy:
  • firma zapewnia nieodpłatne napoje i jeden posiłek dziennie w czasie wykonywania pracy
  • zniżka na pozostałe posiłki.

Офіціант/ка Місце роботи: Мендзиздроє (біля Щецина) Заробітна плата: ставка погодинна 18 PlN нетто (на руки) на час випробувальний (2 тижня), 20 PLN netto після випробувального терміну  + чайові Виплата заробітної плати відбувається 10 числа кожного місяця за попередній місяць праці. Аванс до 50% відпрацьованої зар.плати, після відпрацьованого мін.1 тижня Зміни: 8.00 - 17.00, 11.00 - 20.00, понеділок - неділя. Специфіка праці: праця офіціанта/офіціантки, якісна обслуга гостей Oбов'язки:
  • безпосередні розмови з клієнтами,
  • прийняття замовлень від клієнтів
  • обслуговування системи Gastro на планшеті,
  • видача замовлень клієнтам
  • підтримування порядку і чистоти на території і літнього майданчика.
Спец.одяг:
  • так - фартук офіціанта
Договір:
  • злеценія
Житло:
  • в кімнаті на 2 особи, оплата за кімнату 15 PLN/1 людина/1день
  • кімната з доступом до обладнаної кухні (з машиною посудомийною) і ванної кімнати (з пральною машиною)
  • доступ до Інтернету
  • можливість проходження карантину
Додаткові переваги праці:
  • фірма забезпечує безкоштовними напоями, а також 1-разовим харчуванням в день під час роботи
  • знижка на додаткове харчування.

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}15.11.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.