Kasjer sprzedawca / Касир-продавець Żyrardów

  • Opublikowano: 15.11.2021
Opis stanowiska
Kasjer sprzedawca w sklepie samoobsługowym ze stanowiskiem wędliniarskim Miejsce pracy: Żyrardów Wynagrodzenie: stawka dzienna 130 PlN netto +50 PLN sobota Zmiany: 8godz/dziennie, pn. - sob. Sklep pracuje od 8.00 do 20.00 Specyfika pracy: obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej Wymagania:
  • wiek 30-50 lat
  • dobra znajomość języka polskiego
  • miła aparycja
  • komunikatywność
Obowiązki:
  • obsługa kasy fiskalnej oraz wspomaganie pracy innych działów,
  • profesjonalna obsługa klienta
  • dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów.
Umowa:
  • o prace

Касир-продавець в магазині самообслуговування з відділом колбасним Місце роботи: Жирардув (Біля Варшави) Заробітна плата: ставка 130 PlN netto в день +50 PLN в суботу Зміни: 8 годин/день, понеділок- субота, магазин працює з 8.00 до 20.00. Специфіка праці: праця касира, якісна обслуга клієнтів Oбов'язки:
  • обслуговування каси фіскальний
  • допомога праці інших відділів
  • професійне обслуговування клієнтів
  • запевнення естетичного вигляду магазину і викладки товарів
Договір:
  • о праці

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Branża{:}{:uk}Промисловість{:}{:ru}Промышленность{:}{:pl}Obsługa Klienta{:}{:uk}Обслуговування клієнтів{:}{:ru}Обслуживание клиентов{:}
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}15.11.2021
  • {:pl}Płeć{:}{:uk}Пол{:}{:ru}Пол{:}{:pl}Kobieta{:}{:uk}жінки{:}{:ru}женщины{:}
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.