Hydraulik / Сантехник

  • Opublikowano: 24.11.2021
Opis stanowiska
Hydraulik Miejsce pracy: Szubin (15 km do Bydgoszczi), delegacji Białograd, Gdańsk, Bydgoszcz Wynagrodzenie: 18 PLN netto/godz Godziny pracy: pn-sb 10godzin Specyfika pracy: Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, gazowych. Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie min 3 lata, umiejętność czytania dokumentacji, samodzielność w wykonywaniu prac. Mile widziane umijętność spawania metodą acetylen-tle
Umowa:
  • o pracy
Zamieszkanie:
  • zamieszkanie nie odpłatnie, po stronie pracodawcy
Dodatkowe zalety pracy:
  • możliwość zaliczki
  • ubranie robocze

Cантехнік  Mісце праці: Шубін (15 km do Bydgoszczi), відрядження до Białograd, Gdańsk, Bydgoszcz Заробітна плата: 18 PLN нетто/година Години праці: pn-sb 10 годин Специфика роботи: Виконання монтажних робіт центрального опалення, водострумово-каналізаційних трубопроводів, газових трубопроводів. Вимагання:
  • досвід по спеціальності мін 3 роки, здатність читання технічної документації, самостійність в виконання роботи. Вітається вміння проводити зварювальні роботи методом ацетиленовим
Контракт:
  • Умова о праці
Житло:
  • житло безкоштовне, забезпечує працедавець
Додаткові переваги праці:
  • можливість авансу
  • надається одяг робочий

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}24.11.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.