Brygadzista w parku logistycznym / Бригадир в логістичному парку

  • Opublikowano: 22.11.2021
Opis stanowiska
Brygadzista w parku logistycznym Miejsce pracy: Marki Warszawa Wynagrodzenie: stawka godzinowa 18 PLN netto Godziny pracy: 180 g/m Specyfika pracy: Praca związana z zagospodarowaniem terenów zieleni, w tym: koszenie, podlewanie trawników, pielengacja roslin oraz prace porządkowe obejmujące sprzątanie terenó zewnętrznych parku Wymagania:
  • doświadczenie w pracy fizyczznej
Umowa:
  • zlecenia
Zamieszkanie:
  • bez zakwaterowania
Dodatkowe zalety pracy:
  • język polski nie jest wymagany

Бригадир в логістичному парку Марки Варшава Місце праці: Marki Warszawa Заробітна плата: ставка за годину 18 PLN нетто Години праці: 180 годин/місяць Специфика праці: Праця, пов'язана з загосподарюванням зелені на терені парку, чистка снігу на відкритих площадках логістичного парку в зимовий період,праці по підтриманню чистоти на території парку. Вимоги:
  • досвід праці фізичної
Договір:
  • злеценія
Житло:
  • не надається
Додаткові переваги праці:
  • польська мова не вимагається

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}22.11.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.