Stylistka paznokci / Нігтьовий стиліст

  • Opublikowano: 01.07.2021
Opis stanowiska
Stylistka paznokci

Miejsce pracy: Warszawa
Cena: na start 2000 netto + 15% od każdej wykonanej usługi
Godziny otwarcia: 9.00 - 17.00, 13.00 - 21.00, pn. - nd.
Specyfika pracy: praca w charakterze stylistki paznokci, precyzyjne wykonywanie zabiegów manicure i pedicure

Wymagania:
  • manicure klasyczny, manicure hybrydowy
  • przedłużanie elem na szablonie, babyboomer, ombre
  • mile widziane zdobienia - wzorki
  • niezbędna komunikatywna znajomość języka polskiego
  • charyzma, wysoka kultura osobista
  • higiena pracy
Oficjalna rejestracja. Warunki zatrudnienia.
Ubrania robocze.
Wynagrodzenie raz w miesiącu.
Нігтьовий стиліст

Місце роботи: Варшава
Ціна: 2000 нетто за старт + 15% за кожну надану послугу
Графік роботи: 9.00 - 17.00, 13.00 - 21.00. - не застосовується
Специфіка роботи: робота стилістом нігтів, точний манікюр та педикюр

Вимоги:
  • класичний манікюр, гібридний манікюр
  • розширення елемента на шаблоні, babyboomer, ombre
  • вітаються прикраси - візерунки
  • необхідні комунікативні знання польської мови
  • харизма, висока особиста культура
  • гігієна праці
Офіційна реєстрація. Умови працевлаштування.
Спецодяг.
Зарплата раз на місяць.

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}29.06.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.