Elektryk budowlany / Будівельний електрик

  • Opublikowano: 01.07.2021
Opis stanowiska
Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Zielona Góra
Cena: 17 zł/h netto
Godziny otwarcia: 7.00 - 17.00, pn. - sb.
Specyfika pracy: praca na obiektach przemysłowych, publicznych, układanie kabli montażu tras kablowych, opraw, gniazd, czytanie planów elektrycznych, montaż rozdzielnic

Wymagania:
  • doświadczenie w elektryce budowlanej
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • pracowitość
Oficjalna rejestracja. Warunki zatrudnienia.
Ubrania robocze ( po miesiącu próbnym ).
Wynagrodzenie raz w miesiącu ( możliwa zaliczka po przepracowanym tygodniu ).
Zapewniamy zakwaterowanie.
Будівельний електрик

Місце роботи: Зелена Гура
Ціна: 17 злотих / год нетто
Час роботи: 7.00 - 17.00. - Сб
Специфіка роботи: робота на промислових та громадських об'єктах, прокладка кабелів, монтаж кабельних трас, світильників, розеток, читання електричних планів, монтаж розподільних щитів

Вимоги:
  • досвід будівництва електроенергії
  • готовність негайно розпочати роботу
  • працьовитість
Офіційна реєстрація. Умови працевлаштування.
Спецодяг (після випробувального місяця).
Зарплата раз на місяць (попередня оплата можлива після робочого тижня).
Ми пропонуємо житло.

OPIEKUN OFERTY

Szczegóły
  • {:pl}Dostępność{:}{:uk}Наявність{:}{:ru}Наличие{:}29.06.2021
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.